17155.
409. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
60 000 Ft
Ifj. Wágner Dániel: Növényország gyógyszerisméje orvosok, gyógyszerészek, iparosok és kereskedők számára írta és kiadja. Pest, 1865, M. Kir. Egyetemi Nyomda, 6+433+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapon kis szakadással. 'Tatár János' és 'Medzibrodszky Ignácz' gyógyszerészek ex libris bélyegzéseivel.