Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 49

Dr. Erdmann J. Eduard: A psychologia vázlata alapján tanításaihoz vezérfonalul írta Molnár Aladár. Pest, 1864, Osterlamm Károly. Félvászon kötés, előzéklap kivágva, sok ceruzás firkával, kopottas állapotban.
17167.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1971, Mezőgazdasági, 193 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben,
17168.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
M. Kir. József Nádor Műegyetem állatorvosi osztályának belorvostani klinikáján gyakrabban használt recipék gyüjteménye. (Diagnosztikai és terápiai utalásokkal.) Összeáll.: Mócsy András. Bp., 1941., Sárkány-ny., 68 p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt címlappal.
17169.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vertse Albert: Madárvédelem. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Második kiadás. Szövegközi illusztrációkkal és színes képtáblákkal. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
17170.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17171.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Szülészet-nőgyógyászati protokoll. Szerk.: Papp Zoltán. Bp.,1999,Golden Book. Kiadói papírkötés, javított borítóval.
17172.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17173.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17174.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Sereghy Emil-Urbányi Jenő: Törések és ficamok. Bakay Lajos előszavával. Bp., 1943., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Jakob Mihály: A csontok és ízületek röntgendiagnosztikája. Bakay Lajos előszavával. Bp., 1936.., Szerzői. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerinc alján sérülésnyommal, kissé szakadt borítóval.
17175.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17176.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17177.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Albert Hoffa: Ortopädische Chirurgie. 6. Auflage. I.-II. Stuttgart 1921. Enke. Kiadói vászonkötésben.
17178.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft