1875 Döltl Teréz (?-?) vázlatfüzet, tus, akverell, és ceruza, papír, jelzés nélkül, benne egy foltos, és két sérült lappal, kopott haránt-alakú névvel, dátummal feliratozott füzetben, leszakadt kötéstáblákkal, megviselt állapotban, 30 sztl. lev., lapméret: 23x30 cm
Drozsnyik István (1951-): Sárga égbolt, 1989. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és leltári jeggyel. Üvegezett, dekoratív, sérült fa keretben. 60×80 cm
Raoul Dufy (1877-1953): Le Havre. (612/5000) Litográfia, papír, jelzés nélkül, 46x56cm, üvegezett fakeretben, (Le Havre kikötőváros Franciaország északnyugati részén, a Szajna jobb partján.)