Festmények és grafikák Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2474755
10097
408
120000
Emőd Aurél (1897-1958): Olasz tengerpart. Akvarell, , papír, jelzés nélkül. Üvegezett, sérült fa keretben, 27×36 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2529450
10098
408
Endrédy György (1910-1988): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×40 cm 2527747
10099
408
Erdélyi Tibor (1961-): Kikötött csónakok. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Art Studió Galéria címkéjével. Fa keretben, 40×50 cm 2462256
10100
408
60000
Fajó János (1937-2018): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1970-es évek. Szitanyomat, papír. Hátoldalán pecséttel jelzett. 34,5x28,5 cm. 2505533
10101
408
22000
Farkas György (1911 - 1995): Házak.
Olaj, papír, jelzett, apró szakadással. 30x42cm 2506173
10102
408
Farkas József (?-): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×18 cm 2531754
10103
408
Farkasházy Miklós (1895-1964): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, 12×18 cm 2499550
10104
408
17000
Fáy Lóránt (1906-1945): Kislány a parkban. Olaj, vászon, jelzett, restaurált. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 29,5×37 cm 2427095
10105
408
Fehér Ilona (1913-1983): Halastó Szentesnél. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (86/100), lap teteje és alja kissé foltos, 27,5×21 cm 2528450
10106
408
Feledy Gyula (1928-2010): Anyaság. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (21/25), kartonra kasírozva, lap széle foltos, 20×13,5 cm 2522387
10107
408
Félegyházy Cecil (?-?), feltehetően működött a XX. sz. első felében: Virágzás. Olaj, karton. Jelzett a hátoldalán. Kissé sérült. 47,5x32,5 cm 2501565
10108
408
Fontos Sándor (1920-1991): Őszi erdő. Vegyes technika, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képrcsarnok Vállalat címkéjével, sérült. Fa keretben, 50×70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft