Festmények és grafikák Tételek száma: 443
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2522842
10439
408
Weber József (?-?): Ősi fészek. Rézkarc, papír, jelzett, 26x19 cm. Üvegezett fa keretben. Lap széle kissé foltos. 2505907
10440
408
Emilia Weiss (?-): Cirkuszban (1980), akvarell, papír, jelzett, 38×55 cm 2527019
10441
408
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Zsennyei színek, 1982. Olaj, farost, jelzett. Bal alsó sarkában apró sérüléssel, 60×80 cm 2531011
10442
408
3800
Würtz Ádám (1927-1994): Dunaújvárosi építkezés, 1953. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással, 19x29 cm 2524889
10443
408
Zádor István (1882-1963): Budapesti látkép. Litográfia, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 30×23 cm 2524821
10444
408
Zágon Gyula (1904-1990): Fonyód, Bélatelep, 1972 (Hajók a Balatonon). Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva, 36,5×51 cm 2525358
10446
408
Zámbó Kornél (1938- ): Faludy György portréja 94. születésnapjára. Toll, papír. Dedikált 30x20 cm 2514622
10447
408
Zé Kovács József (1951-): Krisztus. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/100), üvegezett fa keretben, 10×6,5 cm 2433359
10448
408
34000
Zemplényi Magda (1899-1965) Család Tus, papír 365 x 265 mm Jelezve jobbra lent: Zemplényi 2527651
10449
408
50000
Zórád Géza (1896-1959): Terefere. Olaj, vászon, jelzett. Üvegezett, dekoratív sérült fa keretben. 60x80 cm 2507175
10450
408
Pestmegyei Munkásőreink életéből 3 db nagy méretű rézkarc, klf művészektől Rézkarc, papír, jelzettek 24x29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft