5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
1875 Döltl Teréz (?-?) vázlatfüzet, tus, akverell, és ceruza, papír, jelzés nélkül, benne egy foltos, és két sérült lappal, kopott haránt-alakú névvel, dátummal feliratozott füzetben, leszakadt kötéstáblákkal, megviselt állapotban, 30 sztl. lev., lapméret: 23x30 cm