Üvegtárgyak Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2515138
11493
407
Glass-objects
Tárolóedény, fújt üveg, hibátlan, m: 14 cm 2517606
11494
407
Glass-objects
3 db kínai bölcs, öntött üveg, kopott. m: 11cm 2517873
11495
407
Glass-objects
Francia üveg hamutál, hibátlan, d: 11 cm 2517968
11496
407
Glass-objects
2db váza és 2 db tálka, csiszolt ólomkristály, kék és bordó színben. Kopott, csorba. m: 10,5 és 25,5cm 2520027
11497
407
Glass-objects
Akt, préselt üveg gyertyatartó, kopott, m: 14,5cm 2520886
11498
407
Glass-objects
Cseh, zöld díszváza, kopott, jelzés nélkül. m: 9 cm 2521423
11499
407
Glass-objects
Ezüst színű üveg gyertyatartó, kopott, m: 18 cm 2429978
11500
407
Glass-objects
Ajkai kristály üveg csengő, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 2517426
11501
407
Glass-objects
2 db parfümös / likőrös üveg fém kupakkal, apró csorbákkal, kopásnyomokkal, m: 12,5 - 15,5 cm 2517144
11502
407
Glass-objects
Szív alakú, rózsaszín üveg hamutál, anyagában színezett, kopottas állapotban, 12x11 cm 2517131
11503
407
Glass-objects
Anyagában színezett kobaltkék üvegváza, kézzel festett díszítéssel, kisebb kopásnyomokkal, csorbával, m: 10 cm 2513735
11504
407
Glass-objects
Dekoratív, formába öntött üveg kínáló virágos díszítéssel, kis kopásnyomokkal, d: 21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft