Üvegtárgyak Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2516382
11505
407
Glass-objects
Vegyes különféle régi gyógyszeres üvegcse, 7 db, kettő üveg dugóval, valamint 1 db bagarolos üveg, valamint 1 db kis porcelán gyógyszeres tégelyke (jelzés nélkül, műanyag fedővel), kopásnyomokkal, az egyik alján lepattanással, m: 11,5 cm és 7 cm közötti méretben, porcelán tégely: m: 4 cm 2503147
11506
407
Glass-objects
Piros-fehér anyagában színezett üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 34 cm 2519979
11507
407
Glass-objects
Borostyán sárga 6 személyes üveg kompótos készlet. 6+1 db. d:11 cm, 22 cm 2519974
11508
407
Glass-objects
Lila kristály váza. Sérült. m: 21 cm 2519968
11509
407
Glass-objects
6 db Kecskeméti Hirös pálinkás pohár 15,5 cm eredeti dobozában 2516616
11510
407
2200
Glass-objects
Ólomkristály bonbonier, metszett, apró csorbákkal, d: 13 cm 2514807
11512
407
Glass-objects
Virág díszítésű üveg lámpabura d: 25 cm 2519584
11513
407
Glass-objects
Bordó, csiszolt kristályváza, apró csorbákkal, m: 25,5cm 2516912
11514
407
Glass-objects
Kínai üvegcse, színezett, dugóval, 6,5x5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft