Üvegtárgyak Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2306641
11468
407
Glass-objects
Üveg vitorláshal, apró csorbával, m: 10 cm 2493436
11469
407
Glass-objects
Parádi kobaltkék üvegváza, zománc festett százszorszép dekorral, jelzés nélkül, kopott, m: 2417477
11470
407
Glass-objects
3 db üveg elefánt, egyik agyara sérült, m: 4 és 5 cm közötti méretben 2407511
11471
407
Glass-objects
Üveg oroszlán és süni figura, kis kopásnyomokkal, h: 5,5 és 10,5 cm 2455707
11472
407
Glass-objects
4 db patikaüveg, dugó hiány, apró sérülésekkel. m:8 és 13 cm között. 2461808
11473
407
Glass-objects
Üveg palack, kézzel festett virágos díszítéssel, dugó nélkül, kis kopással, m: 25,5 cm 2465431
11474
407
Glass-objects
Üveg kosár. Fújt, anyagában színezett, több rétegű, hibátlan m: 16 cm 2465467
11475
407
Glass-objects
6 db Millenium 2000 üveg pohár, kis sérüléssel 16 cm 2494085
11476
407
Glass-objects
Nike válltáska, fekete színű, sérülésekkel, 25x20 cm 2494077
11477
407
Glass-objects
Paulaner München nagyméretű üveg söröskorsó, 1 l, m: 20 cm 2493781
11478
407
Glass-objects
5 db talpas borospohár csiszolt díszítéssel, az egyiken kis sérüléssel, m: 12 cm 2477927
11479
407
Glass-objects
Ajka kristály gyertyatartó 19 cm Jelzett. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft