Üvegtárgyak Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2477947
11480
407
Glass-objects
Kék kiöntő. Formába fújt, sérült. 18 cm 2503336
11482
407
Glass-objects
Kristály tál, metszett, csiszolt, hibátlan, d: 13 cm 2422026
11483
407
Glass-objects
Szűcs János Pátka, feliratos szódás / szikvizes üveg 2521062
11484
407
Glass-objects
Kék üveg tál, kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 2520910
11485
407
Glass-objects
6 db régebbi gyógyszeres, parfümös, tintás üvegcse, m: 7,5 - 10 cm 2513614
11486
407
Glass-objects
Cseh üveg hamutál, kopott, m: 8cm 2513615
11487
407
Glass-objects
Cseh üveg kínáló, kopott, apró csorba, m: 14cm 2513679
11488
407
Glass-objects
Levélnehezék, csiszolt üveg, Bundesministerium für Inneres felirattal, hibátlan, m: 5 cm 2514608
11489
407
Glass-objects
Design üveg gyertyatartópár, jelzett: Riedel, kopott, m: 15 cm 2514825
11490
407
Glass-objects
Metszett ólomkristály váza, hibátlan, m: 25 cm 2515107
11491
407
Glass-objects
Fekete kristály váza, metszett, kopott, m: 22 cm 2515136
11492
407
Glass-objects
Ecet tartó, fújt üveg, hibátlan, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft