Dr. Márki Sándor: Rákóczi adriai tervei. Magyar Adria Könyvtár. Bp., 1915, Magyar Adria Egyesület, 52 p. Könyvkötői félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborító bekötve.
A Kolozsvár-monostori református templom története. Szerk.: Aracs István. Bp., 1993, Erdélyi Magyarok Egyesülete. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Hasonmás kiadás. Benne Gábor Dénes utószavával.
Knézy Judit: Csököly népének gazdálkodása és táplálkozása. (XVIII-XIX. sz.) Somogyi Almanach 26. Kaposvár, 1977., Somogy m. Nyomdaipari Vállalat, 91+1 p. Kiadói papírkötés, a 4. oldal kis része nyomdahibás. Megjelent 700 példányban.
Erdődy Gyula: Ibafa község története. Ibafa, 2012, Ibafa Község Önkormányzati Képviselőtestülete. Fekete-fehér és színes képekkel. Térképmelléklettel, a hátoldalán hibajegyzékkel. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 250 példányban. Ritka!
Martos Gizella: A matyóság életkörülményeinek változásai. Egészségügyi jelzőszámok 1275-1970. között. Miskolc,[1973], Borsod m. Nyomdaipari Vállalat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
Havassy Péter: Heves megye középkori tisztségviselői. Studia Agriensia. 6. Eger, 1986., Dobó István Vármúzeum. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.