15106.
407. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
Kisch, Egon Erwin: A titkos Kína. Ford.: Barkóczy István. Pozsony, 1937, Eugen Prager. 229 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári béldány.