https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 178

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Scherzer, Dr. Karl von: Reise der Oesterreichischen Fregatte Novara um die Erde, in den Jahren 1857, 1858, 1859... Zweite Auflage. I-II. Bände. (3 kötetben teljes) Wien, 1864-1866. Carl Gerolds Sohn. 1t.+VIII+(2)+352+32p.+10t.+2 kihajt. mell.+9 kihajt. térk.; VI+(2)+448+(1)p.+7t.+2 kihajt. mell.+15 kihajt. térk.;  Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Néhány lapon kissé foltos. Jó példány!
15000.

Scherzer, Dr. Karl von: Reise der Oesterreichischen Fregatte Novara um die Erde, in den Jahren 1857, 1858, 1859... Zweite Auflage. I-II. Bände. (3 kötetben teljes) Wien, 1864-1866. Carl Gerold's Sohn. 1t.+VIII+(2)+352+32p.+10t.+2 kihajt. mell.+9 kihajt. térk.; VI+(2)+448+(1)p.+7t.+2 kihajt. mell.+15 kihajt. térk.; Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Néhány lapon kissé foltos. Jó példány!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
2
Miskolcz város története és egyetemes helyirata. I-II. köt.: I. köt.: Miskolcz város helyirata, természeti viszonyainak leírása és őstörténelme. II. köt.: Miskolcz város története. 1000-1800. Miskolc, 1886-1904, Város Közönsége, 435 p. ; 733+1 p.+V t. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány, a borítón kis kopásnyomokkal, a II. kötet gerincén kis hiánnyal, az I. kötet utolsó lapja kijár, az I. kötetből a képtáblák és térképek hiányoznak
15001.

Miskolcz város története és egyetemes helyirata. I-II. köt.: I. köt.: Miskolcz város helyirata, természeti viszonyainak leírása és őstörténelme. II. köt.: Miskolcz város története. 1000-1800. Miskolc, 1886-1904, Város Közönsége, 435 p. ; 733+1 p.+V t. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány, a borítón kis kopásnyomokkal, a II. kötet gerincén kis hiánnyal, az I. kötet utolsó lapja kijár, az I. kötetből a képtáblák és térképek hiányoznak

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
2
Prokesch-Osten, Anton Grafen: Nilfahrt bis zu den zweiten Katarakten. Ein Führer durch Aegypten und Nubien. Leipzig, 1874, Brockhaus. Félvászon kötés, kopottas állapotban, kihajtható térképpel.
15002.

Prokesch-Osten, Anton Grafen: Nilfahrt bis zu den zweiten Katarakten. Ein Führer durch Aegypten und Nubien. Leipzig, 1874, Brockhaus. Félvászon kötés, kopottas állapotban, kihajtható térképpel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Budapest (képekben). Bp., 1970, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói textil borítású karton mappában, jó állapotban.
15003.

Budapest (képekben). Bp., 1970, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói textil borítású karton mappában, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Ujváry Zoltán: Gömöri magyar néphagyományok. Szerk.: Veres László-Viga Gyula. Miskolc, 2002, Herman Ottó Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
15004.

Ujváry Zoltán: Gömöri magyar néphagyományok. Szerk.: Veres László-Viga Gyula. Miskolc, 2002, Herman Ottó Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
Hőgye István: Girincs község története. Girincs, 1999., Girincs Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
15005.

Hőgye István: Girincs község története. Girincs, 1999., Girincs Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Jakovic Rokus: Cirkvenica téli üdülőhely és tengeri fürdő az Adrián. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, gerincnél hiányos, szakadt, kissé kopottas állapotban.
15006.

Dr. Jakovic Rokus: Cirkvenica téli üdülőhely és tengeri fürdő az Adrián. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, gerincnél hiányos, szakadt, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Baedekkers: The dominion of Canada with 14 maps and 12 plans. Leipzig, 1922. Karl Baedekker. Kiadói vászonkötésben
15007.

Baedekker's: The dominion of Canada with 14 maps and 12 plans. Leipzig, 1922. Karl Baedekker. Kiadói vászonkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Almásy László: Rommel seregénél Libyában. Bp., 1943. Stádium. 207 p. Gönczi Gebhardt Tibor szövegközti illusztrációival. Kiadói illusztrált félvászonkötésben. Erősen sérült, első előzéklap nélkül. Szétvált fűzés, levált borítók. Könyvtest ép. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.
15008.

Almásy László: Rommel seregénél Libyában. Bp., 1943. Stádium. 207 p. Gönczi Gebhardt Tibor szövegközti illusztrációival. Kiadói illusztrált félvászonkötésben. Erősen sérült, első előzéklap nélkül. Szétvált fűzés, levált borítók. Könyvtest ép. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
14
1941 Baross Szövetség Miskolci Címtára. Miskolc, 1941, Standhaft József-ny., 1-120 p. Átkötött modern keménykötés, az eredeti papírborító az átkötéskor felhasználták, (címlap hiány?)
15009.

1941 Baross Szövetség Miskolci Címtára. Miskolc, 1941, Standhaft József-ny., 1-120 p. Átkötött modern keménykötés, az eredeti papírborító az átkötéskor felhasználták, (címlap hiány?)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Nagy Béla: Solt-Harta és Vidéke Általános Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet története. [Dunaújváros, 1972], Fejér M. Ny. V. Dunaújvárosi Telepe, 69 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1100 példányban.
15010.

Dr. Nagy Béla: Solt-Harta és Vidéke Általános Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet története. [Dunaújváros, 1972], Fejér M. Ny. V. Dunaújvárosi Telepe, 69 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1100 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Kőszeg szabad királyi város címereslevele 1841. Szerk.: Dr. Csáky Imre. Bp.,(2006), Magyar Országos Levéltár. Kiadói bársony-kötés. Facsimle kiadás. Számozott (1000/277.) példány.
15011.

Kőszeg szabad királyi város címereslevele 1841. Szerk.: Dr. Csáky Imre. Bp.,(2006), Magyar Országos Levéltár. Kiadói bársony-kötés. Facsimle kiadás. Számozott (1000/277.) példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz