15107.
407. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
A Magas Tátra részletes kalauza. Szerk.: Hefty Gy. Andor, Vigyázó János, Mervay Sándor. Fekete-fehér ábrákkal, táblázatokkal, kihajtható térképekkel, korabeli hirdetésekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, hiányos állapotban, kopott, sérült borítóval.