Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 385
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2503083
10411
405
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Piro... jelzéssel: (Szántó Piroska??): Kompozíció. Olaj, farost. Sérült. Szép keretben. 64x52cm 2501878
10412
405
Jelzés nélkül: Balatoni táj Olaj, vászon, sérült fakeretben, 50x70cm 2502564
10413
405
A. Detro jelzéssel: Gyümölcsös csendélet. Olaj, vászon, javított. Sérült dekoratív keretben. 45x65cm 2502567
10414
405
Schwarz jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Sérült dekoratív keretben. 45x65cm 2502569
10415
405
Jelzés nélkül: Erdő. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50x60cm 2504012
10416
405
Feller jelzéssel: Jézus. Olaj, fémlap. Sérülésekkel. 40x50cm 2503888
10417
405
15000
Bene jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, keret nélkül, 40x60cm 2503891
10418
405
Kmetty jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, keret nélkül, 44x28cm 2503892
10419
405
Kmetty jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, keret nélkül, 32x43cm 2503894
10420
405
14000
Négely R.jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon, keretben, 46x65cm 2503887
10421
405
Ilosvai V. jelzéssel: Szentendre. Olaj, farost, keret nélkül, 58x46cm 2503883
10422
405
14000
Aba Novák jelzéssel: Fellépés előtt. Olaj, farost, keret nélkül, 75x50cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft