Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 385
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2500670
10471
405
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 20×25 cm 2500675
10472
405
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 20×25 cm 2500718
10473
405
15000
Jelzés nélkül: Szürreális táj. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 50×70 cm 2501042
10474
405
30000
Horváth jelzéssel: Hölgy virággal. Olaj, vászon, 59×55 cm 2501308
10475
405
Jelzés nélkül: Alakok. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben. 23,5x31,5 cm 2501027
10476
405
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, papír, kartonra kasírozva, 20x26cm. 2501518
10477
405
Csákány 67 jelzéssel: Vízparti táj (Balaton?). Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 60x80 cm 2501582
10478
405
15000
Jelzés nélkül: Bárkák a vízparton. Olaj, falemez. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60×74 cm 2501639
10479
405
El Kazovszkij nyomán: Alak. Olaj, farost. Fa keretben, 70×50 cm 2500134
10480
405
Boldizsár jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 20,5x14,5 cm 2500136
10481
405
D. Benczúr Ida jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Kissé sérült. 41,5x31 cm 2500520
10482
405
3400
Olvashatatlan (Lang?) jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben, 18x23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft