Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 385
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2501120
10435
405
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Kikötő. Olaj, karton, 45x64cm, . 2500438
10436
405
Dobó Judit 75 jelzéssel: Kertben. Olaj, rétegelt fa lemez. Sérült, vetemedett. 76x63cm 2497794
10437
405
8500
Vogt jelzéssel: Pipázó halász. Olaj, fa. 23x17cm, sérült, fakeretben. 2497871
10438
405
5 képből álló nagy méretű modern kompozíció. Azonosítatlan jelzéssel, olaj, vászon, minimális sérüléssel. Egyenként 55x45 cm 2498023
10439
405
Udvarnoki Péter: Vadkacsák. Olaj, farost. Jelzett. Keretben. 30x42 cm 2498844
10440
405
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, farost. 40x60cm, keret nélkül. 2498846
10441
405
Jelzés nélkül: Tóparti tanya. Olaj, farost. 40x60cm, keret nélkül. 2498872
10442
405
T M 2011 jelzéssel: Éjjeli biciklizés a városban. Olaj, farost. 50x60cm 2498877
10443
405
Jelzés nélkül: Megzavart szépség . Olaj, fa. 50x67 cm 2498880
10444
405
Márkus L. jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost. 59x39 cm 2498886
10445
405
GH Hédi jelzéssel: Dinnyés csendélet. Olaj, farost. 50x60 cm 2498959
10446
405
Frumen 2007 jelzéssel: Búcsú. Olaj, rétegelt fa lemez, 50x64cm, sérült. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft