Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 385
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2418171
10399
405
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Elek jelzéssel: Pásztor a gémeskútnál. Olaj, karton. Sérült, dekoratív fa keretben, 35x24 cm 2480914
10400
405
G. Schliesser jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, széteső keretben. 44x35 cm 2456446
10401
405
Barcsay jelzéssel: Emberek II.
olaj, farost
50x70cm 2456443
10402
405
Egri József jelzéssel: Munkások
olaj, farost
50x70cm 2456430
10403
405
Orosz G. jelzéssel: Kompozíció
akril, papír
48x36cm 2472866
10404
405
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Olaj, karton, jobb alsó sarkában kissé sérült, 38,5×65,5 cm 2472819
10405
405
Jelzés nélkül, feltételezhetően 1960-90 között működő festő alkotása: Utcarészlet. Olaj, vászon, jelzett, vakkeret nélkül, 43×51 cm 2458172
10406
405
Megyesi Lukrécia: Virágos csendélet Olaj, vászon jelzett, Keretben. 41x30 cm 2461907
10407
405
Varga jelzéssel: Asztalnál. Olaj, vászon. Üvegezett, sérült fa keretben. 40x50 cm 2504992
10408
405
7500
Jelzés nélkül: Herceg az erdőben. Olaj, farost. Kopott. 40x30cm 2503211
10409
405
Nagy István jelzéssel: Patakpart. Olaj, vászon. Sérült fakeretben. 31x43cm 2503143
10410
405
Szabadi jelzéssel: Virágos csendélet. Olaj, vászon. keret nélkül. 50x40cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft