Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 385
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2503767
10519
405
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Szénakazal. Olaj, karton, keret nélkül, sérült, 23x31cm 2504025
10520
405
Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x40cm 2503853
10521
405
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, karton, erősen sérült, keret nélkül. 61x42cm 2503846
10522
405
Leon jelzéssel: Pipás paraszt. Olaj, vászon. sérült. Sérült fakeretben. 20x14cm 2501682
10523
405
HK jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. 11x14cm, Kopott fakeretben. 2501681
10524
405
HK jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. 11x14cm, Kopott fakeretben. 2501149
10525
405
M. Rosa jelzéssel: Tájkép. Olaj, papír, 27×34 cm, sérült keretben. 2501115
10526
405
Jelzés nélkül: Cowboy. Olaj, farost, 40x50cm, . 2501112
10527
405
B. Anna jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, 40x50cm, keretben. 2501108
10528
405
Marietta Takács jelzéssel: Mediterrán tengeri kikötő. Olaj, vászon, 42x34cm, keretben. 2501104
10529
405
Jelzés nélkül: Kertben. Olaj, farost, 40x34cm, keretben. 2501022
10530
405
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. . 33x25cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft