Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 385
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2412192
10507
405
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Napfényes parkrészlet. Olaj, karton. Fa keretben. 18,5x26 cm 2441001
10508
405
Megyeri jelzéssel: Horgász. Olaj, farost. Kissé foltos. Fa keretben, 36,5×46,5 cm 2430456
10509
405
Megyeri J jelzéssel: Téli táj. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 38×28 cm 2453122
10510
405
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Olaj, vászon, kartonon.Dekoratyv, kissé sérült fa keretebn. 37x53 cm 2504652
10511
405
Jelzés nélkül: Város részlet. Olaj, karton. keretben. 13x21 cm 2504650
10512
405
Olvashatatlan jelzéssel: Falusi részlet. Olaj, karton. keretben. 13x21 cm 2504639
10513
405
Bánfi jelzéssel: Városban. Olaj, karton. Keretben. 15x22 cm 2503136
10514
405
Jelzés nélkül: Éjjel a tengerparton. Olaj, karton. keret nélkül. 30x30cm 2503096
10515
405
Jelzés nélkül: Téli táj. Olaj, farost. sérült keretben. 28x23cm 2502592
10516
405
Megyeri J. jelzéssel: Téli tanya. Olaj, farost. Kopott fakeretben. 28x35cm 2502593
10517
405
Megyeri J. jelzéssel: Ősz. Olaj, farost. Kopott fakeretben. 26x35cm 2502594
10518
405
Megyeri J. jelzéssel: Tavasz. Olaj, farost. Kopott fakeretben. 30x40cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft