Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 385
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2441287
10641
405
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi falu. Akvarell, papír, ceruza. Jelzett. paszpartuban, kopott 30,5x22 cm 2459043
10642
405
26000
Olvashatatlan jelszéssel: Ház. Akvarell, papír, hullámos, jelzett, 28x38cm. 2503774
10643
405
Jelzés nélkül: Falusi házak. Akvarell, papír, sérült , jelzett, 15x22 cm 2503773
10644
405
Jelzés nélkül: Falusi házak. Akvarell, papír, sérült , jelzett, 19x22 cm 2503772
10645
405
Jelzés nélkül: Falusi házak. Akvarell, papír, sérült , jelzett, 19x27 cm 2503771
10646
405
Jelzés nélkül: Falusi ház. Akvarell, papír, sérült , jelzett, 18x20 cm 2503770
10647
405
Jelzés nélkül: Tavasz. Akvarell, papír, sérült , jelzett, 16x25,5 cm 2500767
10648
405
Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, papír. 26x20cm 2500756
10649
405
Jelzés nélkül: Misi mókus barátaival. Akvarell, papír. 16x14cm 2500752
10650
405
Kracker .... 1971 jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír. 21x30cm 2501326
10651
405
Olvashatatlan jelzéssel: Városrészlet, 1939. Lavírozott tus, papír, üvegezett fa keretben. 27x34 cm 2501262
10652
405
Jelzés nélkül: Balatonszárszó. Színes ceruza, papír. Dekoratív, kissé sérült régi üvegezett keretben. Lap széle kissé sérült. 15x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft