https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 50

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok 1984. II. János Pál látogatása Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (17g/0.999/33mm) T:PP ujjlenyomatos USA 1984. Pope John Paul II Alberta Visit Ag commemorative medallion in original case, with certificate (17g/0.999/33mm) C:PP fingerprints
31312.

Amerikai Egyesült Államok 1984. "II. János Pál látogatása" Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (17g/0.999/33mm) T:PP ujjlenyomatos USA 1984. "Pope John Paul II Alberta Visit" Ag commemorative medallion in original case, with certificate (17g/0.999/33mm) C:PP fingerprints

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
16
Ausztria 1908. FRANZ JOSEPH KAISER VON ÖSTERREICH ETC / KAISER JUBILAUMS AUSSTELLUNG DER ÖSTERR GESELLSCHAFT FÜR MÜNZ UND MEDAILLENKUNDE - IN WIEN KUNSTLERHAUS (Ferenc József Ausztria császára stb / Az Osztrák Érme és Éremművészeti Társaság Császári Jubileumi Kiállítása a bécsi Művészházban) kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Hujer (126,40g/67mm) T:2 / Austria 1908. FRANZ JOSEPH KAISER VON ÖSTERREICH ETC / KAISER JUBILAUMS AUSSTELLUNG DER ÖSTERR GESELLSCHAFT FÜR MÜNZ UND MEDAILLENKUNDE - IN WIEN KUNSTLERHAUS double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Hujer (126,40g/67mm) C:XF
31313.

Ausztria 1908. "FRANZ JOSEPH KAISER VON ÖSTERREICH ETC / KAISER JUBILAUMS AUSSTELLUNG DER ÖSTERR GESELLSCHAFT FÜR MÜNZ UND MEDAILLENKUNDE - IN WIEN KUNSTLERHAUS (Ferenc József Ausztria császára stb / Az Osztrák Érme és Éremművészeti Társaság Császári Jubileumi Kiállítása a bécsi Művészházban)" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Hujer (126,40g/67mm) T:2 / Austria 1908. "FRANZ JOSEPH KAISER VON ÖSTERREICH ETC / KAISER JUBILAUMS AUSSTELLUNG DER ÖSTERR GESELLSCHAFT FÜR MÜNZ UND MEDAILLENKUNDE - IN WIEN KUNSTLERHAUS" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Hujer (126,40g/67mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1936. 250 éves a bécsi városi tűzoltóság ezüstözött Br emlékplakett, peremén fémjellel. Szign.: Karl Perl (46x65mm) T:2 patina Austria 1936. 250 Jahre Feuerwehr der Stadt Wien silvered Br plaque, hallmark on the edge. Sign.: Karl Perl (46x65mm) C:XF patina
31314.

Ausztria 1936. "250 éves a bécsi városi tűzoltóság" ezüstözött Br emlékplakett, peremén fémjellel. Szign.: Karl Perl (46x65mm) T:2 patina Austria 1936. "250 Jahre Feuerwehr der Stadt Wien" silvered Br plaque, hallmark on the edge. Sign.: Karl Perl (46x65mm) C:XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
17 000 Ft
45,95
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1947. Friedrich Hermann Scheibe 1875-1946 / Hermann Scheibe könyvkötészet Bécsben Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Schmidt (51,40g/50mm) T:1- / Austria 1947. Friedrich Hermann Scheibe 1875-1946 / Bookbinding of Hermannn Scheibe in Vienna Br commemorative medallion in original case. Sign.: Schmidt (51,40g/50mm) C:AU
31315.

Ausztria 1947. "Friedrich Hermann Scheibe 1875-1946 / Hermann Scheibe könyvkötészet Bécsben" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Schmidt (51,40g/50mm) T:1- / Austria 1947. "Friedrich Hermann Scheibe 1875-1946 / Bookbinding of Hermannn Scheibe in Vienna" Br commemorative medallion in original case. Sign.: Schmidt (51,40g/50mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria ~1990. 5db klf ezüstözött fém zseton T:2 Austria ~1990. 5pcs of diff silver plated metal tokens C.XF
31316.

Ausztria ~1990. 5db klf ezüstözött fém zseton T:2 Austria ~1990. 5pcs of diff silver plated metal tokens C.XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 2009. Innsbruck 800 éves ezüstözött fém emékérem (3x) (35mm) T:1- (PP) Austria 2009. 800 Years of Inssbruck silver plated metal coomemmorative medallion (3x) (35mm) C:AU (PP)
31317.

Ausztria 2009. "Innsbruck 800 éves" ezüstözött fém emékérem (3x) (35mm) T:1- (PP) Austria 2009. "800 Years of Inssbruck" silver plated metal coomemmorative medallion (3x) (35mm) C:AU (PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria DN Osztrák Szakszervezeti Szövetség jelzett Ag emlékérem (10,27g/0.900/30mm) + DN Sankt Pantaleon-Erla Ag emlékérem (3,27g/0,925/20mm) T:1- (PP), patina Austria ND Austrian Trade Union Federation hallmarked Ag commemorative medallion (10,27g/0.900/30mm) + ND Sankt Pantaleon-Erla Ag commemorative medallion (3,27g/0,925/20mm) C:AU (PP), patina
31318.

Ausztria DN "Osztrák Szakszervezeti Szövetség" jelzett Ag emlékérem (10,27g/0.900/30mm) + DN "Sankt Pantaleon-Erla" Ag emlékérem (3,27g/0,925/20mm) T:1- (PP), patina Austria ND "Austrian Trade Union Federation" hallmarked Ag commemorative medallion (10,27g/0.900/30mm) + ND "Sankt Pantaleon-Erla" Ag commemorative medallion (3,27g/0,925/20mm) C:AU (PP), patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
5
Belgium 1910. Ernest Babelon / Nemzetközi Numizmatikai és Éremművészeti Kongresszus Br emlékérem. Szign.: Godefroid Devreese, Rudolf Bosselt (100,05g/65mm) T:1- / Belgium 1910. Ernest Babelon / International Numismatic and Medallic Art Congress Br commemorative medallion. ERNEST BABELON DE L INSTITUT / CONGRESS INTERN DE NUM ET DART DE LA MED - BRUXELLES 1910. Sign.: Godefroid Devreese, Rudolf Bosselt (100,05g/65mm) C:AU
31319.

Belgium 1910. "Ernest Babelon / Nemzetközi Numizmatikai és Éremművészeti Kongresszus" Br emlékérem. Szign.: Godefroid Devreese, Rudolf Bosselt (100,05g/65mm) T:1- / Belgium 1910. "Ernest Babelon / International Numismatic and Medallic Art Congress" Br commemorative medallion. "ERNEST BABELON DE L' INSTITUT / CONGRESS INTERN DE NUM ET D'ART DE LA MED - BRUXELLES 1910". Sign.: Godefroid Devreese, Rudolf Bosselt (100,05g/65mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
1
Bosznia-Hercegorvina 2000. Jovan Ducic jelzett, aranyozott Ag emlékérem eredeti tokban (15,62g/0.999/32mm) T:1- (PP) Bosnia and Hercegovina 2000. Jovan Ducic hallmarked, gilt Ag commemorative medallion in original case (15,62g/0.999/32mm) C:AU (PP)
31320.

Bosznia-Hercegorvina 2000. "Jovan Ducic" jelzett, aranyozott Ag emlékérem eredeti tokban (15,62g/0.999/32mm) T:1- (PP) Bosnia and Hercegovina 2000. "Jovan Ducic" hallmarked, gilt Ag commemorative medallion in original case (15,62g/0.999/32mm) C:AU (PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Brazília 1988. A bauxit, tímföld és alumínium vizsgáló bizottság (ICSOBA) / Sao Paulo 1988 kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:2  Brasil 1988. International Committee for the Study of Bauxit, Alumnia and Aluminium (ICSOBA) / Sao Paulo 1988 double Br commemorative medal (70mm) C:XF
31321.

Brazília 1988. "A bauxit, tímföld és alumínium vizsgáló bizottság (ICSOBA) / Sao Paulo 1988" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 Brasil 1988. "International Committee for the Study of Bauxit, Alumnia and Aluminium (ICSOBA) / Sao Paulo 1988" double Br commemorative medal (70mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Bulgária DN Állatkert Cu-Ni emlékérem (10db, 5xklf) T:1,1- (eredetileg PP) fo. Bulgaria ND Zoo Cu-Ni commemorative medallion (10 pcs, 5xdiff) C:UNC,AU (originally PP) spotted
31322.

Bulgária DN "Állatkert" Cu-Ni emlékérem (10db, 5xklf) T:1,1- (eredetileg PP) fo. Bulgaria ND "Zoo" Cu-Ni commemorative medallion (10 pcs, 5xdiff) C:UNC,AU (originally PP) spotted

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Csehszlovákia 1971. 50 éves a Csehszlovák Kommunista Párt / Skoda kétoldalas Br emlékérem (52mm) + DN Körmöcbánya Br emlékérem (60mm) T:2 Czechoslovakia 1971. Czechoslovak communist party / Skoda two-sided Br medallion (52mm) + ND Kremnica Br medallion C:XF
31323.

Csehszlovákia 1971. "50 éves a Csehszlovák Kommunista Párt / Skoda" kétoldalas Br emlékérem (52mm) + DN "Körmöcbánya" Br emlékérem (60mm) T:2 Czechoslovakia 1971. "Czechoslovak communist party / Skoda" two-sided Br medallion (52mm) + ND "Kremnica" Br medallion C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz