https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 50

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
NSZK 1967. Konrad Adenauer emlékére 1876-1967 / A szabadság oldalán állunk Ag emlékérem sérült dísztokban (26,01g/0.999/40mm) T:1- (PP) patina FRG 1967. To the Memory of Konrad Adenauer 1876-1967 / We are on the side of freedom Ag commemorative medallion in damaged case (26,01g/0.999/40mm) C:AU (PP) patina
31336.

NSZK 1967. "Konrad Adenauer emlékére 1876-1967 / A szabadság oldalán állunk" Ag emlékérem sérült dísztokban (26,01g/0.999/40mm) T:1- (PP) patina FRG 1967. "To the Memory of Konrad Adenauer 1876-1967 / We are on the side of freedom" Ag commemorative medallion in damaged case (26,01g/0.999/40mm) C:AU (PP) patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
NDK ~1970-1980. Nationale Mahn- und Gedenkstätte sorozat fém emlékérmei Buchenwald, Sachsenhausen, Ravensbruck (3xklf) (36mm) T:1-,2 GDR ~1970-1980. Nationale Mahn- und Gedenkstätte series commemorative Buchenwald, Sachenshausen, Ravensbruck (3xdiff) (36mm) C:AU,XF
31337.

NDK ~1970-1980. "Nationale Mahn- und Gedenkstätte" sorozat fém emlékérmei "Buchenwald", "Sachsenhausen", "Ravensbruck" (3xklf) (36mm) T:1-,2 GDR ~1970-1980. "Nationale Mahn- und Gedenkstätte" series commemorative "Buchenwald", "Sachenshausen", "Ravensbruck" (3xdiff) (36mm) C:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
NDK 1972. Német Kultúrszövetség 1972 Br emlékérem (40mm) T:2 GDR 1972. German Cultural Association 1972 Br commemorative medallion (40mm) C:XF
31338.

NDK 1972. "Német Kultúrszövetség 1972" Br emlékérem (40mm) T:2 GDR 1972. "German Cultural Association 1972" Br commemorative medallion (40mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Németország 1990. Richard von Weizsäcker / Egység, jog és szabadság - Németország, egyesített haza jelzett Ag emlékérem tokban (20,13g/0.999/32mm) T:1- patina Germany 1990. Richard von Weizsäcker / Einigkeit und Recht und Freiheit - Deutschland einig Vaterland hallmarked Ag commemorative medallion in case (20,13g/0.999/32mm) C:AU patina
31339.

Németország 1990. "Richard von Weizsäcker / Egység, jog és szabadság - Németország, egyesített haza" jelzett Ag emlékérem tokban (20,13g/0.999/32mm) T:1- patina Germany 1990. "Richard von Weizsäcker / Einigkeit und Recht und Freiheit - Deutschland einig Vaterland" hallmarked Ag commemorative medallion in case (20,13g/0.999/32mm) C:AU patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Németország 1995. 50 éve béke Münchenben jelzett Ag emlékérem (19,86g/0.999/35mm) T:PP kis fo. Germany 1995. 50 Years of Peace in Munich hallmarked Ag commemorative medallion (19,86g/0.999/35mm) C:PP small spot
31340.

Németország 1995. "50 éve béke Münchenben" jelzett Ag emlékérem (19,86g/0.999/35mm) T:PP kis fo. Germany 1995. "50 Years of Peace in Munich" hallmarked Ag commemorative medallion (19,86g/0.999/35mm) C:PP small spot

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Németország 2006. 2006-os Futball Világbajnokság jelzett Ag emlékérem (7xklf) (~8g/0.999/26mm) T:1- (PP) Germany 2006. 2006 Football World Cup hallmarked Ag commemorative medallion (7xdiff) (~8g/0.999/26mm) C:AU (PP)
31341.

Németország 2006. "2006-os Futball Világbajnokság" jelzett Ag emlékérem (7xklf) (~8g/0.999/26mm) T:1- (PP) Germany 2006. "2006 Football World Cup" hallmarked Ag commemorative medallion (7xdiff) (~8g/0.999/26mm) C:AU (PP)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
1
Németország DN Paracelsus ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2
31342.

Németország DN "Paracelsus" ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Németország DN Paracelsus ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2
31343.

Németország DN "Paracelsus" ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Olaszország DN Lourdes / Szent Bernadett Al vallási érem díszlapon, eredeti zacskóban (25mm) + Lengyelország DN II. János Pál pápa / Czestochowai Madonna fém emlékérem (35mm) T:1- Italy ND Lourdes / Saint Bernadette Al religious medal on deocrative sheet, in original sheet (25mm) + Poland ND John Paul II / Madonna of Czestochowa metal medal (35mm) C:AU
31344.

Olaszország DN "Lourdes / Szent Bernadett" Al vallási érem díszlapon, eredeti zacskóban (25mm) + Lengyelország DN "II. János Pál pápa / Czestochowai Madonna" fém emlékérem (35mm) T:1- Italy ND "Lourdes / Saint Bernadette" Al religious medal on deocrative sheet, in original sheet (25mm) + Poland ND "John Paul II / Madonna of Czestochowa" metal medal (35mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Portugália ~1980. António Ramalho Eanes tábornok, a Portugál Köztársaság elnöke kétoldalas Br emlékérem, peremén 2462-4500 sorszámmal. Szign.: F. Candido, S. Sousa (80mm) T:1,1- Portugal ~1980. General António Ramalho Eanes, presidente da República Portuguesa two-sided Br medal, with 2462-4500 serial number on the edge. Sign: F. Candido, S. Sousa (80mm) C:UNC,AU
31345.

Portugália ~1980. "António Ramalho Eanes tábornok, a Portugál Köztársaság elnöke" kétoldalas Br emlékérem, peremén "2462-4500" sorszámmal. Szign.: F. Candido, S. Sousa (80mm) T:1,1- Portugal ~1980. "General António Ramalho Eanes, presidente da República Portuguesa" two-sided Br medal, with "2462-4500" serial number on the edge. Sign: F. Candido, S. Sousa (80mm) C:UNC,AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Svájc 1976. 1926-1976 Compagnie de 1602 kétoldalas Br emlékérem F. Müller Basel gyártói jelzéssel (41mm) + 1977. A F?te de LEscalade 375. évfordulója kétoldalas Br emlékérem (33mm) T:1,1- Switzerland 1976. 1926-1976 Compagnie de 1602 two-sided Br medallion with F. Müller Basel makers mark (41mm) + 1977. The 375th anniversary of the F?te de LEscalade two-sided Br medallion (33mm) C:UNC,AU
31346.

Svájc 1976. "1926-1976 Compagnie de 1602" kétoldalas Br emlékérem "F. Müller Basel" gyártói jelzéssel (41mm) + 1977. "A F?te de L'Escalade 375. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem (33mm) T:1,1- Switzerland 1976. "1926-1976 Compagnie de 1602" two-sided Br medallion with "F. Müller Basel" maker's mark (41mm) + 1977. "The 375th anniversary of the F?te de L'Escalade" two-sided Br medallion (33mm) C:UNC,AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Svájc DN Credit Suisse befektetési ezüsttömb, sorszámozott 015221, eredeti fólia csomagolásban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/47x27mm) T:1 Switzerland ND Credit Suisse silver bar, with 015221 serial number, in sealed foil packaging, with certificate (31,1g/0.999/47x27mm) C:XF patina
31347.

Svájc DN "Credit Suisse" befektetési ezüsttömb, sorszámozott "015221", eredeti fólia csomagolásban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/47x27mm) T:1 Switzerland ND "Credit Suisse" silver bar, with "015221" serial number, in sealed foil packaging, with certificate (31,1g/0.999/47x27mm) C:XF patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
6

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz