https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 50

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Csehszlovákia 1976. Kassai Konzervatórium 1951-1976. A szocialista zenei kultúra alkotóeleme Br emlékérem (60mm) T:2 Czechoslovakia 1976. Košice Conservatory 1951-1976. A component of socialist music culture. Konzervatórium Košice 1951-1976. Hudba Súčasť socialistickej kultúry Br commemorative medallion (60mm) C:XF
31324.

Csehszlovákia 1976. "Kassai Konzervatórium 1951-1976. A szocialista zenei kultúra alkotóeleme" Br emlékérem (60mm) T:2 Czechoslovakia 1976. "Košice Conservatory 1951-1976. A component of socialist music culture. Konzervatórium Košice 1951-1976. Hudba Súčasť socialistickej kultúry" Br commemorative medallion (60mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1793. Mária Antónia Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. MARIA ANTONIA AVSTRIACA / PERDV ELLIVM FVRORIS VICTIMA XVI OCTOBRIS MDCCXCIII Ag commemorative medallion with ear. Sign.: Baldenbach (26,77g/47mm) C:XF patina
31325.

Franciaország 1793. "Mária Antónia" Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. "MARIA ANTONIA AVSTRIACA / PERDV ELLIVM FVRORIS VICTIMA XVI OCTOBRIS MDCCXCIII" Ag commemorative medallion with ear. Sign.: Baldenbach (26,77g/47mm) C:XF patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
7
Franciaország 1869. I. Napóleon születésének centenáriuma aranyozott Br emlékérem (49,02g/51mm) T:2- ph., aranyozás megkopott / France 1869. Centennial of the Birth of Napoleon I gilt Br commemorative medallion. SOUVENIR DU CENTENAIRE DE LEMPEREUR NAPOLEON I 1769-1869 (49,02g/51mm) C:VF edge error, worn gilding
31326.

Franciaország 1869. "I. Napóleon születésének centenáriuma" aranyozott Br emlékérem (49,02g/51mm) T:2- ph., aranyozás megkopott / France 1869. "Centennial of the Birth of Napoleon I" gilt Br commemorative medallion. "SOUVENIR DU CENTENAIRE DE L'EMPEREUR NAPOLEON I 1769-1869" (49,02g/51mm) C:VF edge error, worn gilding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1878. Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1878 - Trocadero Br emlékérem. Szign.: Alphée Dubois, Eug?ne André Oudiné (51mm) T:2-,3 ph. France 1878. Republique Francaise / Exposition Universelle Paris 1878 - Palais de Trocadero Br commemorative medallion. REPUBLIQUE FRANCAISE / EXPOSITION UNIVERSELLE PARIS 1878 - PALAIS DU TROCADERO - ADMINon DES MONNAIES ET MÉDAILLES Sign.: Aplhée Dubois, Eug?ne André Oudiné (51mm) C:VF,F edge error
31327.

Franciaország 1878. "Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1878 - Trocadero" Br emlékérem. Szign.: Alphée Dubois, Eug?ne André Oudiné (51mm) T:2-,3 ph. France 1878. "Republique Francaise / Exposition Universelle Paris 1878 - Palais de Trocadero" Br commemorative medallion. "REPUBLIQUE FRANCAISE / EXPOSITION UNIVERSELLE PARIS 1878 - PALAIS DU TROCADERO - ADMINon DES MONNAIES ET MÉDAILLES" Sign.: Aplhée Dubois, Eug?ne André Oudiné (51mm) C:VF,F edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1996. 50 éves az államkincstár nagyméretű, kétoldalas Br emlékérem eredeti, de sérült papírdobozban (100mm/~13mm) T:1 France 1996. Souscription du cinquantenaire 1946-1996 N° 736 / Trésor Public Br medallion in original, but damaged paper box (100mm/~13mm) C:UNC
31328.

Franciaország 1996. "50 éves az államkincstár" nagyméretű, kétoldalas Br emlékérem eredeti, de sérült papírdobozban (100mm/~13mm) T:1 France 1996. "Souscription du cinquantenaire 1946-1996 N° 736 / Trésor Public" Br medallion in original, but damaged paper box (100mm/~13mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Jugoszlávia 1973. Az ideiglenes Nemzeti Kormány megalakulásának 30. évfordulója kétoldalas, jelzett Ag emlékérem dísztokban (4,72g/0.925/24mm) T:1 (eredetileg PP)
31329.

Jugoszlávia 1973. "Az ideiglenes Nemzeti Kormány megalakulásának 30. évfordulója" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem dísztokban (4,72g/0.925/24mm) T:1 (eredetileg PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Kanada / Toronto 1993. Toronto 1793-1993 sárgaréz zseton, lezárt Air Canada zacskóban (6x) T:1 Canada / Toronto 1993. Toronto 1793-1993 brass jetons, in sealed Air Canada bag (6x) C:UNC
31330.

Kanada / Toronto 1993. "Toronto 1793-1993" sárgaréz zseton, lezárt "Air Canada" zacskóban (6x) T:1 Canada / Toronto 1993. "Toronto 1793-1993" brass jetons, in sealed "Air Canada" bag (6x) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Kanada DN Geocoins Canada / The true north strong and free multicolor emlékérem (38mm) T:1- Canada ND Geocoins Canada / The true north strong and free multicolor emlékérem (38mm) C:AU
31331.

Kanada DN "Geocoins Canada / The true north strong and free" multicolor emlékérem (38mm) T:1- Canada ND "Geocoins Canada / The true north strong and free" multicolor emlékérem (38mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Kína DN Pekingi Idegen Nyelvi Egyetem kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (50mm) T:1 China ND Beijing Foreign Studies University two-sided, gilt metal medallion (50mm) C:UNC
31332.

Kína DN "Pekingi Idegen Nyelvi Egyetem" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (50mm) T:1 China ND "Beijing Foreign Studies University" two-sided, gilt metal medallion (50mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Lengyelország ~1980. Hírszerző Testület ezüstpatinázott fém emlékérem + Hollandia 1994. Per undas adversas / MEC 1994 Június, Leidschendam fém emlékérem (60mm) T:1- ph. Poland ~1980. Intelligence Board silver patinated metal commemorative medallion + Netherlands 1994. Per undas adversas / MEC June 1994, Leidschendam metal commemorative medallion (60mm) C:AU edge error
31333.

Lengyelország ~1980. "Hírszerző Testület" ezüstpatinázott fém emlékérem + Hollandia 1994. "Per undas adversas / MEC 1994 Június, Leidschendam" fém emlékérem (60mm) T:1- ph. Poland ~1980. "Intelligence Board" silver patinated metal commemorative medallion + Netherlands 1994. "Per undas adversas / MEC June 1994, Leidschendam" metal commemorative medallion (60mm) C:AU edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy-Britannia 1890. Az Orphan Ház Vasárnapi Iskola alapításának 100. évfordulójára fém emlékérem MURDOCH & SON EDIN gyártói jelzéssel (45mm) T:2 ly. Great-Britain 1890. The Centenary of the Orphan House Sunday School 1890 / The Orphan House Newcatle on Tyne - Erected by John Wesley 1742 metal commemorative medallion with makers mark MURDOCH & SON EDIN(45mm) C:XF hole
31334.

Nagy-Britannia 1890. "Az Orphan Ház Vasárnapi Iskola alapításának 100. évfordulójára" fém emlékérem "MURDOCH & SON EDIN" gyártói jelzéssel (45mm) T:2 ly. Great-Britain 1890. "The Centenary of the Orphan House Sunday School 1890 / The Orphan House Newcatle on Tyne - Erected by John Wesley 1742" metal commemorative medallion with makers mark "MURDOCH & SON EDIN"(45mm) C:XF hole

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Német Birodalom / Hesseni Nagyhercegség 1894. GROSHERZOG ERNST LUDWIG U. GROSHERZOGIN VICTORIA VON HESSEN / UNSEREM GROSHERZOGLICHEN PAARE EIN HERZLICHES WILKOMMEN IN DARMSTADT 20. APRIL 1894 Al emlékérem, eredeti ZUR ERINNERUNG AN DEN EINZUG DES GROSSHERZOGLICHEN PAARS IN DARMSTADT 20. APRIL 1894 karton tokban (10,80g/33,5mm) T:1,1- / German Empire / Grand Duchy of Hesse 1894. GROSHERZOG ERNST LUDWIG U. GROSHERZOGIN VICTORIA VON HESSEN / UNSEREM GROSHERZOGLICHEN PAARE EIN HERZLICHES WILKOMMEN IN DARMSTADT 20. APRIL 1894 Al commemorative medallion in original ZUR ERINNERUNG AN DEN EINZUG DES GROSSHERZOGLICHEN PAARS IN DARMSTADT 20. APRIL 1894 cardboard case (10,80g/33,5mm) C:UNC,AU
31335.

Német Birodalom / Hesseni Nagyhercegség 1894. "GROSHERZOG ERNST LUDWIG U. GROSHERZOGIN VICTORIA VON HESSEN / UNSEREM GROSHERZOGLICHEN PAARE EIN HERZLICHES WILKOMMEN IN DARMSTADT 20. APRIL 1894" Al emlékérem, eredeti "ZUR ERINNERUNG AN DEN EINZUG DES GROSSHERZOGLICHEN PAAR'S IN DARMSTADT 20. APRIL 1894" karton tokban (10,80g/33,5mm) T:1,1- / German Empire / Grand Duchy of Hesse 1894. "GROSHERZOG ERNST LUDWIG U. GROSHERZOGIN VICTORIA VON HESSEN / UNSEREM GROSHERZOGLICHEN PAARE EIN HERZLICHES WILKOMMEN IN DARMSTADT 20. APRIL 1894" Al commemorative medallion in original "ZUR ERINNERUNG AN DEN EINZUG DES GROSSHERZOGLICHEN PAAR'S IN DARMSTADT 20. APRIL 1894" cardboard case (10,80g/33,5mm) C:UNC,AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz