Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 219

15072.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dakó Péter - Erdős Ferenc - Vitek Gábor: Fehérvárcsurgó története. Fehérvárcsurgó - Székesfehérvár, 2004, Fejér Megyei Levéltár. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Ajándékozási bejegyzéssel
15073.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ráday Mihály: Unokáink sem fogják látni. Bp., 1982, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötésben
15074.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mowat, Farley: A jégsivatag népe. Univerzum könyvtár. Bp., 1965, Kossuth. Rosemary Kilbourn fametszeteivel. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
15075.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2 db Csepel témájú könyv: Vörös Csepel. Gyilkosság, visszaélések, mutyivilág a XXI. kerületben. Szerk.: Ábel Attila. Bp., 2011, Budapest XXI. Kerület Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. + A csepeli fotókör 85 éve. Szerk.: Varga Csaba. H.n., é.n., Réti Pál Fotóklub. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15076.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1980 Diósgyőri Gépgyár. Miskolc, én., Diósgyőri Gépgyár. Papírkötésben, több nyelven.
15077.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Korniss Péter: Ősi karavánutak földjén. Utazás dél-Jemenben. Szurovy Géza bevezetőjével. Bp., 1985., Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a címlapon tollas áthúzással.
15078.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes a diósgyőri várral kapcsolatos tétel, 3 db:   1959 Dümmerling Ödön-Komáromy József: Diósgyőr vára. Újabb kutatások eredményei. Múzeumi Füzetek 2-3. Miskolc, Herman Ottó Múzeum, 23 p.;   1961 Komáromy József: A diósgyőri várban 1958-60-ban végzett ásatások régészeti és építéstörténeti vonatkozásai. Múzeumi Füzetek 13. Miskolc, Herman Ottó Múzeum, 19+1 p.;   cca 2000-2010 Diósgyőri vár. Miskolc, Ady Endre Művelődési Ház, 6 sztl.(x2)
15079.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Visegrád albuma. Magyarázta Häufler J. Rajzolta és kiadja Szerelmey Miklós. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15080.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Bakos Margit reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15081.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15082.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Dr. Benkes Mihály (szerk.): Egyleti élet Pesterzsébeten. A s Pesterzsébet, 1996, Pesterzsébet Önkormányzata-Pesterzsébeti Múzeum-Erzsébeti Munkás Testedző Kör-Ipartestület. 263. p. Készült 1250 példányban. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, fém veretekkel.
15083.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft