Józsefvárosi lexikon. Szerk.: Nagy Richárd. Bp., 1970, MSZMP VIII. kerületi Bizottsága - Fővárosi Tanács VIII. kerületi Tanácsa. Fekete-fehér fényképekkel, a kötéstábla belső oldalán térképpel. Kiadói nylon-kötés, kissé koszos, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Megjelent 8000 példányban.
A Miskolci Sütőipari Vállalat 40 éves története. 1949-1989. Összeáll.: Bendsák Kálmán, Veress István. Bp.,én., Borsod Megyei Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
[Losontzi István (1709-1780)]: Hármas Kis-Tükör, mely Magyarország I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. XIII. Toldalékkal. Pest, 1868, Bucsánszky Alajos. 488 p. Korabeli félvászon-kötés, sérült, kopott borítóval, nagyrészt hiányzó gerinccel, részben szétvált kötéssel, két kijáró, egy hiányzó lappal. Térkép nélkül. Az utolsó két oldal hibásan számozott.