Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 175

15000.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Brockhaus Illustrierter Handatlas für Freunde der Erdkunde. 22 acélmetszetű táblával. Leipzig. cca 1860 Brockhaus. Megviselt félvászon kötésben 52x42 cm
15001.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
15002.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15003.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15004.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15005.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13
Hanák Kolos-Stiller János-Széky István: Mátrai és gyöngyösi kalauz. Gyöngyös, 1909., Herzog Ernő Ármin, 149+3 p.+6 (térképek,3 panoráma kép, ebből 5 kihajtható) t. Gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, javított, fűzött kötéssel, kissé foltos lapokkal, az utolsó térképen gyűrődésnyommal, névbélyegzőkkel. Ritka!
15006.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15007.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15008.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Laklia Tibor: Kilencszázadik éveink. Babócsa a két világháború között. A szerző által DEDIKÁLT példány. [Babócsa, 1999, Babócsa Község Önkormányzata.] Kiadói papírkötés.
15009.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15010.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15011.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft