15011.
403. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Vay Sándor: Pestvármegyei históriák. Bp., 1907., Légrády. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, az eredeti papírborítót bekötötték, a címlapon címkével.