Gorka Lívia (1925 - 2011): Népi korai Habán mintás kerámia váza, halsz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500003/Gorka-Livia-1925-2011-Nepi-korai-Haban-mintas-keramia-vaza-halszalrepedessel-Jelzett~II2473426
2473426
11009
402
13000
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
13 000 Ft 35,14 EUR , 38,24 USD
Leírás: Gorka Lívia (1925 - 2011): Népi korai Habán mintás kerámia váza, halszálrepedéssel. Jelzett: GLNV m:9,5cm
: karap_norbert