Gorka Géza (1984-1971): Barna mázas kanna, Zsolnay korszak, 1950 körül... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500003/Gorka-Geza-1984-1971-Barna-mazas-kanna-Zsolnay-korszak-1950-korul-Mazas-keramia-jelzett~II2468814
2468814
11010
402
Art-ceramics
Leírás: Gorka Géza (1984-1971): Barna mázas kanna, Zsolnay korszak, 1950 körül. Mázas kerámia, jelzett, száján sérüléssel, 24x15x13,5 cm
: karap_norbert