Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Felületén fehér színű, lefolyó (ún. coulé) alapmázon színes mázakkal festett stilizált emberalak díszítmények. Restaurált. Jelzett: fekete mázzal Gl Hungary. 1960 körül. m: 21,5cm