Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 29

17842.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17843.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Klasszikus rajzfilmek. 5 történet. Bp., 1995. Impex. Kiadói kartonálásban
17844.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17845.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17846.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17847.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17848.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pósa Lajosné: Ispiláng, ispiláng. Gyermekversek. Bp., én., Singer és Wolfner. Gazdag képanyaggal illusztrált. Két színes képpel. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, két hiányzó színes képpel, egy lap alján szöveget nem érintő hiánnyal.
17849.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Mark Twain: Tamás úrfi kalandjai. Ford.: Halász Gyula. Pólya Tibor rajzaival. Bp., 1922., Pallas. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17850.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Agnes Hoffmann: Prinzesschen vom Lindenhof. Eine Erzählung für junge Mädchen. Mit vier Vollbildern nach Aquarellen von Fritz Bergen. Stuttgart,én., Levy & Müller. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17851.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
La Fontaine: Mesék. Bp., 1955., Új Magyar Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17852.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17853.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft