17849.
402. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 800 Ft
Pósa Lajosné: Ispiláng, ispiláng. Gyermekversek. Bp., én., Singer és Wolfner. Gazdag képanyaggal illusztrált. Két színes képpel. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, két hiányzó színes képpel, egy lap alján szöveget nem érintő hiánnyal.