https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~1500018/Agnes-Hoffmann-Prinzesschen-vom-Lindenhof-Eine-Erzahlung-fur-junge-Madchen-Mit-vier-Vollbilder~II2470367
2470367
17851
402
Books: Tales
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
LeÃrás:
Agnes Hoffmann: Prinzesschen vom Lindenhof. Eine Erzählung für junge Mädchen. Mit vier Vollbildern nach Aquarellen von Fritz Bergen. Stuttgart,én., Levy & Müller. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, sérült gerinccel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert