Kerámiák Tételek száma: 131
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2392150
11085
401
Art-ceramics
Mázas kerámia vodkás palack, Kalasnyikov gépkarabély alakú, jelzés nélkül, apró kopásokkal, h: 46, m: 20 cm 2416525
11087
401
Art-ceramics
Mázas kerámia kutya, Mezőtúri Háziipari Szövetkezet jelzésével, mázrepedésekkel, mázhibákkal, 25x11,5x16 cm 2376230
11088
401
Art-ceramics
Ló figura, mázas kerámia, jelzés nélkül, javított, máz alatti repedésekkel, m: 23 cm 2403642
11089
401
Art-ceramics
ASA design kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 35x32 cm 2049950
11090
401
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri cica figura, kézzel festett mázas kerámia, apró kopásnyomokkal, m: 11 cm 2467056
11091
401
Art-ceramics
Szécsi kerámia szamarat toló fiú dísz. Mázas kerámia, jelzett, sérülésekkel. 18 cm 2460390
11092
401
Art-ceramics
Mitológia jelenetes váza, kerámia, kopott, sérült, m:12, d:13cm 2460391
11093
401
Art-ceramics
Mitológia jelenetes váza, kerámia, kopott, sérült, m:14cm, d:13cm 2459628
11094
401
Art-ceramics
Ismeretlen keramikus: Hölgy, színes kerámia, jelzett, hibátlan, m: 23cm 2459614
11095
401
Art-ceramics
Ismeretlen keramikus: Álló férfi, kerámia,
Gyártástechnológiai repedésekkel, m: 28cm 2459029
11096
401
Art-ceramics
Patika edény 2 db, mázas kerámia, egyik alján csorba, kopott, m: 10 és 15 cm 2459135
11097
401
Art-ceramics
Pálinkás butykos, kézzel festett virágdíszes kerámia, jelzett, apró lepattanások, mázrepedések, m:18cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft