Szécsi kerámia szamarat toló fiú dísz. Mázas kerámia, jelzett, sérülés... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Szecsi-keramia-szamarat-tolo-fiu-disz-Mazas-keramia-jelzett-serulesekkel-18-cm~II2467056
2467056
11091
401
Art-ceramics
Leírás: Szécsi kerámia szamarat toló fiú dísz. Mázas kerámia, jelzett, sérülésekkel. 18 cm
: karap_norbert