Kerámiák Tételek száma: 131
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2461724
11073
401
Art-ceramics
Habán múzeumi másolat edény fém rátéttel 16 cm . 2461727
11074
401
Art-ceramics
Habán múzeumi másolat edény fém rátéttel hajszál repedéssel d: 14 cm, m: 19 cm . 2462214
11075
401
Art-ceramics
Medimpex patikai edény. fedő nélkül, alján kis lepattanással m:17 cm 2462279
11076
401
Art-ceramics
Székesegyház. Retro mázas fali kerámia. Jelzés nélkül. Kisebb mázhibákkal. 23,5x14 cm. 2461951
11077
401
Art-ceramics
Gránit nagy méretű kerámia váza. Mázas, jelzett, hibátlan. 37 cm 2460863
11078
401
Art-ceramics
KA jelzéssel: iparművész kerámia gyertyatartó jelzett 14,5 cm 2441479
11079
401
Art-ceramics
Gmundner Keramik Austria: Váza, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan. d: 17cm, m: 19cm 2445902
11080
401
Art-ceramics
Kerámiafej, jelzés nélkül, kopott, m:23cm 2464933
11081
401
Art-ceramics
Herend pottery kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 19 cm 2463430
11082
401
Art-ceramics
Elefántos illatosító folyadék tartó. Két részes mázas kerámia, hibátlan m: 12,5 cm 2460346
11083
401
Art-ceramics
Gránit süteményes tál. Kézzel festett, jelzett,kopásokkal. 38 cm 2460331
11084
401
Art-ceramics
Lasagne tányérkészlet, kerámia, 6 + 1 db, nagy tál: 25×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft