Kerámiák Tételek száma: 131
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2417896
11060
401
Art-ceramics
Mázsa kerámia retró lámpatest, jelzés nélkül, kis lepattanással, m: 22,5 cm 2384274
11061
401
Art-ceramics
Gránit virágmintás fali tál, 2 db, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm 2466772
11062
401
Art-ceramics
Nyeles kerámia edényke, mázrepedésekkel, jelzett, d: 10 cm 2466789
11063
401
Art-ceramics
Mécseses párologtató, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 13 cm 2466783
11064
401
Art-ceramics
Mázas kerámia kanna, 2 db + cukortartó, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9-20 cm 2415232
11066
401
Art-ceramics
Gránit retró kávéscsésze csészealjjal, kis kopásnyomokkal, d: 7,5 és 13,5 cm 2466862
11067
401
Art-ceramics
Gorka Géza: Sárga mázas kerámia figura, jelzés nélkül, sérült, m: 9 cm 2466946
11068
401
Art-ceramics
Kerámia lap, kopásnyomokkal, 33×21 cm 2445201
11069
401
Art-ceramics
Dísztőrt formázó italos palack dugóval, mázas kerámia, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, h: 38 cm 2435807
11070
401
Art-ceramics
K. Bojár A. kerámia figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 2435813
11071
401
Art-ceramics
K. Bojár A. kerámia szamár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, fülén repedéssel, m: 14×13 cm 2466768
11072
401
Art-ceramics
Art deco női fej formájú kerámia váza. Jelzett, kopásokkal. M: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft