Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 213

René Berger: A festészet felfedezése 1-2. 1. kötet: A látás művészete. 2. kötet: A megítélés művészete. Bp.,1977, Gondolat. Második kiadás. Kiadói papírkötésben
16717.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Martin M. May: Great Art Glass Lamps. Tiffany, Duffner & Kimberly, Pairpoint, and Handel. Atglen, PA, 2003, Schiffer Publishing Ltd. 240 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16718.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18
Wittek Zsolt (szerk.): Jegyzett magyar festőművészek almanachja. 1800-1914. Adattár. Debrecen, 2005, Orlikon. 319+8 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16719.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fajó János: Az én mesterem. Kassák műhelyében. Bp., 2003, Vince. 89 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16720.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hoog, Michel: Robert Delaunay. Bp., 1983, Corvina. 96 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. + Diehl, Gaston: Fernand Léger. Bp., 1985, Corvina. 96 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16721.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Majoros Valéria Vanília: Farkasházy. Bp., 2005. Glória/Cello Press. 255p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16722.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Diehl, Gaston: Vasarely. Körner Éva előszavával. Ford.: Havas Lujza. Bp., 1979, Corvina. 100 p. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
16723.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Henry de Morant: Az iparművészet története a kezdetektől napjainkig. Ford.: Kovács Vera et al. Bp. 1976, Corvina. 550 p. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16724.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vayer Lajos: A rajzművészet mesterei. XIV-XVIII. század. A Szépművészeti Múzeum régi külföldi rajzgyűjteményének legszebb lapjai. + Pataky Dénes: A rajzművészet mesterei. XIX-XX. század. A Szépművészeti Múzeum modern külföldi rajzgyűjteményének legszebb lapjai. Bp., é.n., Corvina. Második kiadás. Egészoldalas reprodukciókkal, gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az egyik kötet kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2700, ill. 2100 példányban.
16725.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Zdenek Hrdlicka, Venceslava Hrdlicková: Japanische Gartenkunst. Praha, 1981, Artia. 192 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
16726.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Varga, Vera: Glass and Radiance. Iridescent and Lustered Glasses from the Second Half of the Nineteenth Century to the 1910s in the Collection of the Museum of Applied Arts. Bp., 2000, Budapest Museum of Applied Arts. 172 p. Számos fotóval illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16727.

Varga, Vera: Glass and Radiance. Iridescent and Lustered Glasses from the Second Half of the Nineteenth Century to the 1910's in the Collection of the Museum of Applied Arts. Bp., 2000, Budapest Museum of Applied Arts. 172 p. Számos fotóval illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Mednyánszkytól Barcsayig. Modern magyar művészet a Keresztes-gyűjteményben. From Mednyánszky to Barcsay. Modern Hungarian Art in the Keresztes Collection. Szerk.: Kolozsváry Marianna. Bp., 2010, Saranszki Art Solutions. 176 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16728.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft