https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 213

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dávid Katalin: magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16741.

Dávid Katalin: magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16742.

Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1984, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
16743.

Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1984, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Pogány Frigyes: A szép emberi környezet. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
16744.

Pogány Frigyes: A szép emberi környezet. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
International workshop 90. Budapest a Duna királynője. Angol - magyar nyelvű. Bp., 1991, Akadémia. Kiadói papírkötés.
16745.

International workshop '90. Budapest a Duna királynője. Angol - magyar nyelvű. Bp., 1991, Akadémia. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Loredana Rea. DonArte. La struttura del simbolo. Dal simbolo archetipo al simbolo costruito. 1993, Arti Grafiche Tofani. Kiadói papírkötés.
16746.

Loredana Rea. DonArte. La struttura del simbolo. Dal simbolo archetipo al simbolo costruito. 1993, Arti Grafiche Tofani. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Szentkirályi Zoltán - Détshy Mihály: Az építészet rövid története. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés.Kopottas állapotú.
16747.

Szentkirályi Zoltán - Détshy Mihály: Az építészet rövid története. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés.Kopottas állapotú.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek Kondor-képekkel. Összeáll.és az utószót írta: Győri János. Bp., 1987, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé koszos kiadói papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
16748.

Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek Kondor-képekkel. Összeáll.és az utószót írta: Győri János. Bp., 1987, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé koszos kiadói papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Bényi László - Paál. Paál László (1846-1879). Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés , kiadói, egy helyen szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
16749.

Bényi László - Paál. Paál László (1846-1879). Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés , kiadói, egy helyen szakadt papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Végvári Lajos: Munkácsy Mihály. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, egy helyen szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16750.

Végvári Lajos: Munkácsy Mihály. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, egy helyen szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Modern magyar litográfia. Modern Hungarian Litography. 1890-1930. Szerk.: Bajkay Éva. A Miskolci Galéria Könyvei 16. Miskolc, 1998, Miskolci Galéria. 222 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
16751.

Modern magyar litográfia. Modern Hungarian Litography. 1890-1930. Szerk.: Bajkay Éva. A Miskolci Galéria Könyvei 16. Miskolc, 1998, Miskolci Galéria. 222 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Király Jenő: Filmelmélet. Kézirat. Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar. Bp., 1982, Tankönyvkiadó. 307 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 832 példányban.
16752.

Király Jenő: Filmelmélet. Kézirat. Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar. Bp., 1982, Tankönyvkiadó. 307 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 832 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz