Henry de Morant: Az iparművészet története a kezdetektől napjainkig. Ford.: Kovács Vera et al. Bp. 1976, Corvina. 550 p. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.