Festmények és grafikák Tételek száma: 292
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2459544
10206
401
Reich Károly (1922-1988): Kakas. Golyóstoll, papír, Jelzés nélkül. 17x13 cm Paszpartuban 2444554
10207
401
Remsey Jenő (1885-1970): Utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19,5x29 cm. 2462650
10208
401
Remsey Jenő (1885-1970): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 16x30 cm. 2466572
10209
401
Remsey Jenő (1885-1970): Kertek alján. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle foltos, 19×29,5 cm 2462130
10210
401
Réti Mátyás (1922-2002): Virágok. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 14×10 cm 2462132
10211
401
Réti Mátyás (1922-2002): Szentendre. Linómetszet, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, sérült fa keretben, 25×35 cm 2444535
10212
401
Révész Imre (1859-1945): Tengerihántás. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, régi fa keretben, 38,5×48 cm 2447581
10213
401
14000
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Színes kép (cím nélkül), 2003. Vegyes technika, karton, jelzett. Üvegezett keretben. 41x29,5 cm 2438306
10214
401
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Fekvő akt. Ofszet, akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 29×41,5 cm 2465362
10215
401
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 19×26 cm 2295308
10216
401
17000
Saly Németh László (1920-2001): Asszonyok a földeken. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 33×58 cm 2462137
10218
401
30000
Jelzés nélkül, ismeretlen XX. sz. végén működött grafikus alkotása: Portré (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé sérült, bal felső sarkában kissé foltos. Lapméret: 84×59 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft