Festmények és grafikák

Tételek száma: 292

10256.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

10257.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Tallós Ilona (1918-1991): Balatoni fények. Olaj, vászon, jelzett. Fakeretben, 60×80 cm. A kiváló kolorista festő munkáiból 2025. szeptember 3., szerda, 18:00 órakor "A színek mestere - Tallós Ilona festményei" címmel nyílik kiállítás a Darabanth Galériában, melyen bemutatásra kerül a Tallós Ilonáról készült új monográfia is! / Ilona Tallós (1918-1991): Lights at Lake Balaton. Oil on canvas, signed. Framed, 60×80 cm
10258.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Tardi Kovács Sándor (1938-2013): Virágzás/IV. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33,5x52,5 cm.
10259.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Tassy Béla (1942-): Jézus születése 1985. Rézkarc, papír, jelzett 22x15 cm
10260.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Tavaszy Noémi (1927-2018): Hommage á Bartók, 1981. Linómetszet, papír, jelzett és datált, lap alján autográf felirattal, lap bal oldalán törésnyommal, 38×13,5 cm
10261.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Timár József (1940-): Part mentén. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével, fa keretben, 35x50 cm
10262.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Topor András (1944-1997): Női akt, 1987. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, kopott fa keretben, 46×62 cm
10263.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Tóth Ernő (1949- ): A festő, 2006. Olaj, merített papír, jelzett. Dekoratív üvegezett fa keretben, 28×20 cm
10264.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Tóth Ernő (1949-): Nagy falat, 1982. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott (10/5). Lap alján autográf felirattal. Üvegezett fa keretben. 34x49 cm
10265.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Tóth Rozália (1946-2015): Zúzmarás. Olaj, farost, jelzett, sérült, 40x80cm
10266.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Tóth Rozália (1946-2015): Pipacsok. Olaj, farost, jelzett, 50x70cm
10267.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft