Festmények és grafikák Tételek száma: 292
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2456557
10292
401
Zádor István (1882-1963): Tájkép. Rézkarc, papír, jelzett, 23×31 cm, sérült, kopott, üvegezett keretben. 2466109
10293
401
Zádor István (1882-1963): Aratás után. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×34,5 cm 2295645
10294
401
Zala Tibor (1920-2004): Kakasvirág, 1980. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA I/XV. Lap felső részében gyűrődéssel. 39x29 cm 2459050
10295
401
Zámolyi Ferenc ( - ): Tavasz. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 54x73cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft