Festmények és grafikák

Tételek száma: 292

Reich Károly (1922-1988): Kakas. Golyóstoll, papír, Jelzés nélkül. 17x13 cm Paszpartuban
10206.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Remsey Jenő (1885-1970): Utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19,5x29 cm.
10207.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Remsey Jenő (1885-1970): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 16x30 cm.
10208.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Remsey Jenő (1885-1970): Kertek alján. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle foltos, 19×29,5 cm
10209.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Réti Mátyás (1922-2002): Virágok. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 14×10 cm
10210.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
32

Réti Mátyás (1922-2002): Szentendre. Linómetszet, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, sérült fa keretben, 25×35 cm
10211.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Révész Imre (1859-1945): Tengerihántás. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, régi fa keretben, 38,5×48 cm
10212.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Rubint Ávrahám Péter (1959-): Színes kép (cím nélkül), 2003. Vegyes technika, karton, jelzett. Üvegezett keretben. 41x29,5 cm
10213.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Fekvő akt. Ofszet, akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 29×41,5 cm
10214.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 19×26 cm
10215.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Saly Németh László (1920-2001): Asszonyok a földeken. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 33×58 cm
10216.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

Jelzés nélkül, ismeretlen XX. sz. végén működött grafikus alkotása: Portré (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé sérült, bal felső sarkában kissé foltos. Lapméret: 84×59 cm
10218.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft