Festmények és grafikák

Tételek száma: 292

id. Kátai Mihály (1906-1983): Nyári istálló. Olaj, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint szerepelt az 1983-ban a Kisfaludi Strobl Teremben, Zalaegerszegett rendezett egyéni kiállításán. Üvegezett fa keretben, 19×29 cm
10110.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Katona Áron Sándor (1940 - ): Lovak. Tűzzománc, fém, fém keretben, jelzett, 20x15cm
10111.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Katona Áron Sándor (1940 - ): Székelyföld. Tűzzománc, fém, fakeretben, jelzett, 15x20cm
10112.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

Katona Zoltán (1959- ): Önarckép. Olaj, vászon. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 22x22cm
10113.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
9

Kelemen Pál (1942-1999): Önarckép, 1980. Olaj, papír, jelzett. Papírry kasírozva. 26,5x18,5 cm
10114.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Női aktok. Ceruza, papír. jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Paszpartuban, 26,5x43 cm
10115.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Kézdi Kovács László (1864-1942): Kiránduló kutyájával. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 58x78cm
10116.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

Klement Zoltán (1967. ): Tanya. Olaj, farost, jelzett, 20x37cm
10117.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Klie Zoltán (1897-1992): Őszi táj (Zsennye?). Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (kétszer). Üvegezett fa keretben, 60×42 cm
10118.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Klimó István (1883-1961): Erdei fények. Pasztell, karton, jelzett. Dekoratív, sérült üvegezett keretben, 50×40 cm
10119.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Fritz Klingbeil (1936-): Minimalista kompozíció, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Plexiüvegezett keretben. Lapméret: 34,5x29 cm
10120.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
15

Koch Ernő (1898 - 1970): Templombelső.  Jelzett: Koch Ernő 1943. Réz nyomódúc. 48,5x33cm
10121.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft