Festmények és grafikák Tételek száma: 292
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2466413
10182
401
Nagy Sándor (1869-1950): Próféta. Vöröskréta, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap alja kissé sérült, 28×23,5 cm 2465301
10183
401
Nagy Vince (1939-): Gólyafészek. Linó, papír, jelzett a linón, paszpartuban 20x15 cm 1761557
10184
401
Nagy Vince (1939-): Uszály a Dunán. Linó, papír, jelzett a linón, üvegezett keretben, 6×10 cm 2460031
10185
401
Nemes Török János (1900?-1980): Isten hozott "MEGE", rézkarc, papír, jelzett, 17×11 cm 2466669
10186
401
Nemec József (?-): Mecseknádasd, 1958 (Pécs). Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 33x22 cm 2370983
10187
401
80000
Németh János (1937-): Kőszeg látképe. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 60x80cm / János Németh (1937-): Panorama of Kőszeg (Güns). Oil on canvas, signed. Framed, 60x80cm 2339307
10188
401
26000
Neogrády Antal (1861-1942): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett. Sérült. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 28,5×38,5 cm 2463928
10189
401
14000
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Hegyvidéki táj, 1961. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 31,5x44 cm 2418175
10190
401
Orvos András (1939- ): Getsemáné Kertje. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 12×18 cm 2417317
10191
401
26000
Ozorai Gulyás János (1894-1952): Kirándulók, 1932. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált. Sérült. Fa keretben. 78×80 cm 2341250
10192
401
P. Mokossiny Kató (működött a nagybányai szabadiskolában 1923-1926 között): Fiatal hölgy portréja. Olaj, karton. Jelzett. Kissé foltos. Dekoratív fa keretben, 49,5×39,5 cm / Kató P. Mokossiny (worked in the painter school of Baia Mare between 1923-1926): Portrait of a girl. Oil on board. Signed. Little bit spotty. Framed. 49,5×39,5 cm. 2459038
10193
401
3800
Pálfalvi János (1934- ): Vörösmarty Mihály
Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 30x20cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft