N. Gál János: Szürrealista kompozíció. Olaj, farost, keretben, jelzett, 50,5x35 cm (Talán akkor vagyok legközelebb, ha azt mondom "tárgyas meditációk" mikor a gondolkodást kikapcsolom és valami belülről vezeti az ecsetet, akik és amik hatottak rám, Csontváry, Chagall, Bizánc.) A festőművész szavai.
N. Gál János: Ébredések. Olaj, farost, keretben, jelzett, 50,5x35 cm (Talán akkor vagyok legközelebb, ha azt mondom "tárgyas meditációk" mikor a gondolkodást kikapcsolom és valami belülről vezeti az ecsetet, akik és amik hatottak rám, Csontváry, Chagall, Bizánc.) A festőművész szavai.
Nagy Pál (1934-): Hajótöröttek. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. 30,5×25,5 cm / Screenprint on paper, signed. EA. artist's proof.