Festmények és grafikák

Tételek száma: 292

N. Gál János: Szürrealista kompozíció. Olaj, farost, keretben, jelzett, 50,5x35 cm  (Talán akkor vagyok legközelebb, ha azt mondom "tárgyas meditációk" mikor a gondolkodást kikapcsolom és valami belülről vezeti az ecsetet, akik és amik hatottak rám, Csontváry, Chagall, Bizánc.)  A festőművész szavai.
10170.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

N. Gál János: Ébredések. Olaj, farost, keretben, jelzett, 50,5x35 cm  (Talán akkor vagyok legközelebb, ha azt mondom "tárgyas meditációk" mikor a gondolkodást kikapcsolom és valami belülről vezeti az ecsetet, akik és amik hatottak rám, Csontváry, Chagall, Bizánc.)  A festőművész szavai.
10171.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

10172.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Mizser Pál (1941 - ): Vándor. Olaj, farost. Jelzett, sérült, 50x90cm
10173.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10174.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Nagy Lajos (1956): Reggel. Akvarell, papír, jelzett. 21,5x30,5 cm
10175.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10176.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Nagy Lajos (1956-): Önarckép, 1983. Diópác, papír, jelzett. 30x21 cm
10177.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Nagy László (1942 - ): Havas hegyekkel. Olaj, farost. Jelzett, sérült, keretezett 50x70cm
10178.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Nagy László (1942 - ): Erdő. Olaj, farost. Jelzett, sérült, keretezett 40x50cm
10179.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10180.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Nagy Sándor (1869-1950): Vándor. Vöröskréta, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31,5×21,5 cm
10181.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft