Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2442646
10469
401
7500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan (Varga...?) jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, vászon, felső részén kisebb benyomódással, 70×50 cm 2442639
10470
401
Olvashatatlan (Varga...?) jelzéssel: Hölgy kalapban. Olaj, vászon. 70×50 cm 2441287
10471
401
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi falu. Akvarell, papír, ceruza. Jelzett. paszpartuban, kopott 30,5x22 cm 2455389
10472
401
Olvashatatlan szignóval: Anya gyermekével 1924
Cink nyomódúc. 30x40cm 2466457
10473
401
Olvashatatlan (Balázs?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 46×32,5 cm 2466105
10474
401
Olvashatatlan (Mártika?) 1918 jelzéssel: Virágos udvar. Olaj, vászon, fa keretben, 39x57 cm 2464074
10475
401
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, szélein kisebb törésnyomokkal, 23,5x13,5 cm 2461184
10476
401
Olvashatatlan szignó: Öregember. Olaj, vászon, jelzett, 33x26cm 2459102
10477
401
Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó.
Olaj, vászon, sérült. Jelzett. Szép keretben. 30x25 cm 2197472
10478
401
Olvashatatlan jelzéssel: Visegrádi vár. Olaj, farost, hátoldalán jelzett és feliratozott, 20x30 cm 2463846
10479
401
Olvashatatlan jelzéssel: Ház előtt a padon. Olaj, karton, sérült, 93x53cm 2462039
10480
401
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, karton, jelzett, 10x15cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft