Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, karton, jelzett, 10x15cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Tanya-Olaj-karton-jelzett-10x15cm~II2462039
2462039
10480
401
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, karton, jelzett, 10x15cm
: pelikán_kristóf